Starosta

Vážení návštevníci našej internetovej stránky,

ako starosta obce Bešeňová Vás vítam na našej internetovej stránke a verím, že si tu každý z Vás nájde práve tú svoju - pre neho zaujímavú časť či informáciu, lebo práve to je náš zámer - poskytnúť Vám možnosť pozrieť sa na našu obec ako na zaujímavý, rôznorodý celok.

Pri príprave stránky sme sa snažili vytvoriť vskutku celistvý obraz o obci, poskytnúť Vám čo najpodrobnejšie, najpresnejšie a najobjektívnejšie informácie z rôznych oblastí. Pokúsili sme sa priblížiť Vám históriu obce, zaujímavosti a dominanty obce ako aj okolia, štruktúru fungovania samosprávy ako aj predpisy s tým súvisiace.

Veríme, že si tu každý z Vás nájde to svoje. Za veľmi podstatnú považujeme komunikáciu, preto budeme veľmi radi, ak svoje pripomienky, postrehy a námety zašlete na našu e-mailovú adresu besenova@obecbesenova.sk

Ing. Martin Baran

Adresa: Bešeňová 222

Tel: 00421 -/0/905 838 730

E-mail: besenova@obecbesenova.sk

Ing. Martin Baran - vo funkcii starostu obce Bešeňová pôsobí od 23. 10. 1999.
Narodil sa 19. 12. 1973 v Ružomberku, kde vyrastal a navštevoval základnú a strednú školu. Po úspešnom absolvovaní maturitnej skúšky z odboru strojárstvo na SPŠ strojníckej v Ružomberku pokračoval v štúdiu na strojníckej fakulte Žilinskej univerzity v Žiline, katedre koľajových vozidiel motorov a zdvíhadiel. V roku 1998 bol slávnostne promovaný a bol mu udelený akademický titul inžinier. Je ženatý a má dve deti.

Ing. Martin Baran