Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Typ: ostatné
Vedenie ÚVN SNP Ružomberok - FN dňom 24.9.2020 pozastavuje testovanie samoplatcov na Covid-19.

Dôvodom je zhoršujúca sa epidemiologická situácia v regióne, ktorá plne vyťažuje Ústav klinickej mikrobiológie vo vojenskej nemocnici. Keďže momentálne nie je možné zvýšiť naše testovacie kapacity, musíme dočasne pozastaviť službu pre samoplatcov.
V prípade zlepšenia situácie sa k testovaniu samoplatcov opäť vrátime, o čom vás budeme informovať.
( K dispozícii sú pre samoplatcov súkromné laboratória – Medicare a Alpha Medical. )

Vytvorené: 24. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 24. 9. 2020 07:49